Atrakcje dla dzieci w Galeriach handlowych zwiększają sprzedaż

Dobrze przeprowadzone animacje, zaskakujące wielkoformatowe akcje czy osoby o niezwykłych umiejętnościach – te składniki sprawią, że akcja samoczynnie będzie się pojawiała w mediach społecznościowych, a w efekcie reklama trafi do większej ilości osób.

Zapytaj nas o szczegółową ofertę. Opowiedz nam o swoim pomyśle, celu jaki chcesz osiągnąć- pomożemy Ci dopasować atrakcje do imprezy. Szukasz czegoś niestandardowego- to nasza specjalność!

Strefa Twórczego Rękodzieła

Czyli mówiąc krótko warsztaty plastyczne z elementami majsterkowania, kostiumografii, tradycyjnymi technikami rękodzielniczymi. Śledzimy trendy, jesteśmy zakochani w ekologii, bliski jest nam duch zero waste, który sukcesywnie wprowadzamy w nasze firmowe struktury. Propagujemy samodzielne wykonywanie przedmiotów z łatwo dostępnych materiałów. Wykorzystujemy też przybory i niektóre materiały plastyczne mało znane, niespotykane – dzięki temu dzieci mogą eksperymentować z nowościami.  Naszą misją jest pobudzanie kreatywności, rozmowa o świadomości wykorzystywania rzeczy.
Jesteśmy dumni z tego, że bardzo często przy naszych strefach zasiadają z przyjemnościa i zainteresowaniem również dorośli- nie tylko rodzice:)

Nasze stanowisko stworzone jest z niskich stolików z drewnianymi blatami. Przemyślany rozkład przyborów ułatwia pracę. Dekoracje tematyczne na stolikach, kolorowe stołeczki i pufy tworzą przestrzeń, w której miło jest przebywać.
Nasze stanowiska podzielone są na 10cio osobowe pakiety. Zazwyczaj pracujemy w 2-5 pakietów. Przy każdym realizowane są różne zagadnienia w 3-6 różnych wariacjach. Rodzaj realizowanych warsztatów zależy od szacowanej ilości uczestników.

Top tematy:

Avengers i inne bajkowe tematy
Moto Zabaw(k)a
Cyrkowe DIY
Wiosenne/Wielkanocne dekoracje
Lukrowanie Pierników
Dookoła Świata
Hotele dla owadów
Las w Słoiku
Eko zabawki
Cuda z Natury
Wioska leśnych wróżek

Strefa aktywności

czyli tematyczne animacje, zabawy, gry i dekoracje dostosowane do dzieci w różnym przedziale wiekowym.

Strefa animacji i zabawy

Strefa Piękna

czyli malowanie twarzy, szalony fryzjer, tatuaże

Strefa Piękna

Strefa Relaksu

Aranżowana z mebli z palet, leżaków, puf, dekoracji tematycznych oraz dekoracji stworzonych na zamówienie

Strefa relaksu

Kuglarze

osoby o niezwykłych umiejętnościach, w pięknych barwnych kostiumach

Artyści Kuglarze