Cześć!

Skoro tutaj zaglądasz, to znaczy że chcesz poznać naszą historię. Cieszę się, bo lubię ją opowiadać. Usiądź sobie wygodnie… To miła historia, więc dobrze jest ją czytać w przyjemnych okolicznościach:)

Początki:

Łódź 10 lat temu: Irmina Kot ( studentka ASP, tancerka z ogniem, miłośniczka podróży, prowadząca zajęcia plastyczne i kuglarskie w Fundacji Białe Gawrony ) poznała Marka Zagalskiego ( studenta PŁ, motocyklistę, miłośnika wyścigów i klasycznej motoryzacji). Poznaliśmy się na spotkaniach kuglarskich organizowanych przez Rafała Mikołajewskiego w Łodzi. Razem uczyliśmy się chodzić na szczudłach, on uczył mnie żonglować, ja uczyłam go manipulacji kijem ( wiem wiem jak to brzmi, ale naprawdę chodzi tu tylko o taniec z ogniem:) ). Połączyła nas wspólna pasja- cyrk współczesny. Byliśmy nim zachwyceni zarówno cyrkiem jako metodą do samorozwoju, pretekstem do aktywności fizycznej dzieci i młodzieży.
Współtworzyliśmy Carnival – Otwartą Przestrzeń Cyrkową w Łodzi, gdzie mieliśmy przyjemność współpracować z łódzkimi kuglarzami. Przez parę lat była to zżyta grupa, która spędzała wspólnie większość czasu- mieliśmy wspólne cele, pasje, podobne poczucie humoru- ten czas jest dla nas cenniejszy niż najbardziej drogocenne kamienie, życzymy każdemu takich przeżyć! W tym miejscu przybijamy piątkę i szczególnie pozdrawiamy : Justynę Kozulską-Biesiadę i Bartka Biesiadę, Artura i Anię Perskawiec, Mateusza Kownackiego, Maszę Lesiak, Magdę Smorąg, Julię Świąder. Uczestniczyliśmy wspólnie w wielu warsztatach, szkoleniach, projektach, wyjazdach, razem ćwiczyliśmy, graliśmy w przedstawieniach,wyjeżdżaliśmy na eventy, bawiliśmy się. Wszyscy razem dostosowywaliśmy salę Carnival najpierw aby móc tam ćwiczyć, prowadzić zajęcia. Potem żeby móc tam występować. Następnie żeby móc gotować, szyć kostiumy, robić scenografie WOW! To był cudowny, cudowny czas!
CDN…