Maszyna Goldberga – czyli nowa twarz team buildingu

Gra zespołowa, którą Państwu proponujemy, polega na  zbudowaniu wspólnymi siłami Maszyny Goldberga*. To innowacyjna forma team building’u, dzięki której uczestnicy nie tylko lepiej się poznają, ale też wspólnymi siłami skonstruują coś dużego i efektownego. Ideą gry jest zaniechanie rywalizacji na rzecz współpracy. Uczestnicy pracują w niezależnych zespołach, ale mają jasno określony, wspólny cel.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, które posiadają taką atrakcję. Na jej wymyślenie, skonstruowanie, przetestowanie i narysowanie  poświęciliśmy wiele tygodni. Maszynę może budować jednocześnie nawet 150 osób, materiały, z których jest wykonana pasują do efektownych wnętrz. Nad całością czuwa inżynier mechanik i artysta grafik – całość więc nie tylko działa, ale też wygląda DOSKONALE.

Maszyna Goldberga na zamówienie

Opracowujemy też Machiny według specjalnych wytycznych, na zamówienie dla konkretnych firm i z użyciem konkretnych, ustalonych ze zleceniodawcą przedmiotów.

Trochę historii

Maszyny Rube Goldberga to skomplikowane, przesadnie rozbudowane seria mechanizmów działające na zasadzie domina. Nazwa pochodzi od Amerykanina Rube Goldberga. Był on zarówno konstruktorem, jak i rysownikiem znanym i cenionym na początku XX wieku. Jego ilustracje  przedstawiające proste codzienne czynności wykonywane przy pomocy bardzo skomplikowanych urządzeń od lat inspirują miliony ludzi lubujących się w mechanizmach i konstrukcjach.