Nietypowe atrakcje

sprawią, że Twoja impreza zostanie na długo w pamięci uczestników. Wydarzenie stanie się bardziej medialne, a uczestnicy zintegrowani podczas niecodziennych zdarzeń.

Maszyna Goldberga pamiątkowa

To zapętlony mechanizm działający na zasadzie efektu domino. Ułożony z przedmiotów znanych nam z codziennego użytku, połączonych w taki sposób, aby osiągnąć pewien cel. Celem w przypadku tej maszyny jest wybicie pamiątkowej, olbrzymiej pieczątki z dowolnym hasłem lub logo firmy.

Osoba chcąca skorzystać z Maszyny, musi ustawić mechanizm ( pod okiem konstruktora) i uruchomić reakcję łańcuchową. trwa na ok minutę.

Wielkie Litery i Cyfry

Olbrzymie litery 3D o wysokości maximum 3 m, pomalowane na biało, ze stanowiskiem wypełnionym farbami, pędzlami, rękawiczkami i fartuszkami dla dzieci.  Litery mogą układać się w inicjały firmy, nazwę miasta itp. Zabawa polega na pomalowaniu liter w dowolny sposób przez wszystkich uczestników imprezy. Następnie zabezpieczamy literę przed warunkami pogodowymi i przewozimy w wyznaczone miejsce: przed siedzibę firmy, urząd miasta/gminy itd. Możliwe jest dodanie dowolnej grafiki.
Litery wykonane są z drewna oraz materiałów bezpiecznych dla środowiska.
Nasz rekord to 13 wielkich liter malowanych przez uczestników 13 pikników na terenie całej Polski- od morza aż po góry.

Strefa Praw Natury

To kilka obiektów, dzięki którym dzieci odkryją podstawowe prawa natury. Zróżnicowane doznania ubrane w estetyczną, ciekawą, dynamiczną formułę zapewnią dobrą zabawę całym rodzinom. Dzięki takiej atrakcji dzieci lepiej poznają prawidłowości zachodzące w przyrodzie.

Artyści i Kuglarze

Mimowie, żonglerzy, szczudlarze, monocykliści, akrobaci, iluzjoniści, żywe statuy, performerzy-buskerzy, żywe maskotki, aktorzy/animatorzy w kostiumach tematycznych, Smok Barnaba na szczudłach, Rycerze-lajkoniki na skaczących szczudłach.

Artyści i Kuglarze

Akcje performatywne

Zaprojektowane według Państwa wytycznych akcje związane z tematem. Łączymy techniki plastyczne, techniczne, scenograficzne. Wpisujemy je w dostępny krajobraz. Dopasowujemy do grupy uczestników/odbiorców. Przykłady : ściana origami, olbrzymie pisanki dekorowane przez dzieci i dorosłych, olbrzymie łańcuchy świąteczne, zabawy inspirowane podchodami prowadzone podczas jarmarków, otwartych miejskich imprez, gry terenowe na terenie galerii handlowej.

Każdego roku prowadzimy przynajmniej kilka takich akcji. Przygotowujemy tez serie imprez dla firm z elementami performatywnymi. Jeśli macie Państwo szalony pomysł- jesteśmy do usług. Takie realizacje to nasza specjalność:)