Strefy animacji i zabawy

Piknik  rodzinny to wyjątkowe spotkanie dla rodzin, dzieci, pracowników. Każda impreza jest nieco inna, dlatego też wszystkie zapytania ofertowe traktujemy indywidualnie. Dbamy o to, aby animatorzy i artyści oraz ich otoczenie, animacje, gry i zabawy były jednorodne tematycznie. Dzięki temu uczestnicy imprezy czują się, jakby weszli prosto do bajki.

Piknik  rodzinny ze strefą animacji i zabawy to gwarancja udanej imprezy. Tym bardziej, że nasze działania są zwykle atrakcyjne zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Strefa Rodzinnej Zabawy

Miasteczko Cyrkowe pod kolorowym namiotem -warsztaty cyrkowe przeplatane zabawami i grami zespołowymi z wykorzystaniem cyrkowych rekwizytów.

Wioska Średniowiecznych Kuglarzy, z grami plebejskimi, ze smokiem na szczudłach i rycerzami-lajkonikami

Akademia Pirata, gdzie uczymy różnych technik abordażu, z 4-ro metrowym masztem z kołem sterowym lub STATKIEM (6m x 2m x 5mwysokości)jako plac zabaw dla mniejszych i większych piraciąt.

Miasteczko Olimpijskie ze konkurencjami olimpijskimi na wesoło, podium, pucharami i medalami

Zaczarowany Ogród – z wielkoformatowymi grami ogrodowymi, ze scenografią pełną kwiatów i roślin ( kilkaset sztuk!)

Lata 20 – dandysy, łobuziaki i cykliści umilają czas dzieciom i dorosłym poruszając się na przeróżnych rowerach ( bicykle, monocykle, trajki), dzieci poznają gry z dawnych lat.

Kosmiczna odyseja – animatorzy w futurystycznych kostiumach, gry i zabawy tematyczne ( wyścigi skaczących planet), ekspozycja foto z rakietą. Szczudlarz-skoczek- astronauta, kosmiczni, futurystyczni superbohaterowie.

Strefa Twórczego Rękodzieła

Dostosowane do tematyki imprezy warsztaty prezentujące różne techniki rękodzieła. Poczynając od tych tradycyjnych ( bibułkarstwo, wikliniarstwo) po nowoczesne ( scrapbooking, upcycling, quilling). Posiadamy wachlarz sprawdzonych pomysłów, przetestowanych przez dzieci w różnym wieku.

Strefa Malucha

barwna bezpieczna przestrzeń z zabawkami i grami dostosowanymi do dzieci 1-5 lat. Ogrodzona, zadaszona namiotem – gwiazdą, z elementami scenografii dostosowanymi do tematyki imprezy.

Strefa Piękna

Czyli malowanie twarzy, kolorowy fryzjer (zaplatanie warkoczy, stylizacja kolorowymi sprayami).

Strefa Relaksu

w wersji leżaki+ parasole ogrodowe lub namiot-gwiazda + pufy, pufki, poduchy, stoliki. Do tego oświetlenie w pakiecie na wieczorne imprezy.

NOWOŚĆ! Stanowisko do masażu relaksacyjnego, różne techniki, wspaniała masażystka, wystrój dostosowany do tematyki imprezy.

Strefa naukowa

pokazowa, jedyna w swoim rodzaju piknikowa wersja Maszyny Goldberga. Maszyna musi do czegoś służyć – nasza wybija pamiątkowe karty! Wystarczy ustawić kilka przedmiotów i popchnąć pierwszy przedmiot-efekt domina spowoduje odbicie karty.