Scenografia tematyczna na specjalne okazje-
zaprojektowane z pasją, wykonane z inżynierską precyzją

Posiadamy na wynajem scenografie tematyczne wraz z opracowanym  programem tematycznych animacji, zabaw, konkursów, warsztatów. Całość dopełniają piękne, jednorodne stylistycznie kostiumy, które również przygotowujemy w naszej pracowni.

Wioska Świętego Mikołaja

Jej sercem jest Chatka Mikołaja– z ciepłym (!) kominkiem, wygodnym fotelem oraz warsztatami prowadzonymi przez pracowite Elfy. W leśnym ogródku stoją sanie – każdy może w nich usiąść, zrobić sobie zdjęcie- często można w nich spotkać samego Mikołaja. Wejście do Wioski to ozdobna brama stojąca na błyszczących cukierkowych laskach. W naszej przestrzeni ciągle coś się dzieje- liczne konkursy rodzinne, akcje performatywne, kuglarskie sztuczki i mini pokazy w wykonaniu uśmiechniętych Elfów- to wszystko sprawia, że przy nas możecie poczuć prawdziwą magię Świąt.
Wioska Świętego Mikołaja to atrakcja, która doskonale sprawdzi się na Jarmarku Bożonarodzeniowym, w Centrach Handlowych. Istnieje możliwość wynajmu pojedynczych elementów Wioski- sań, bramy, olbrzymich lizaków-lasek czy poszczególnych ścian Chatki.

zobacz film promocyjny na naszym kanale You Tube!

https://www.youtube.com/watch?v=TSk8buKCIQA

 

Wielkanocna Zagroda Królika Wiosenki

Bajeczna scenografia z żywą maskotką Królika w roli głównej. Zapraszamy dzieci i rodziców do przestrzeni wypełnionej zabawą, warsztatami , konkursami i animacjami.