Malowanie twarzy

nasze charakteryzatorki to osoby zawodowo zajmujące się facepainting oraz bodypainting. Używamy farb najlepszej jakości, antyalergicznych, łatwo zmywalnych. Makijaże uzupełniamy dodatkami takimi jak brokat, błyszczące dżety. Korzystamy także z profesjonalnych szablonów.

Nasze stanowisko malowania twarzy jest czyste, dobrze zaopatrzone, uzupełnione o drobne dekoracje tematyczne spójne z motywem przewodnim całej imprezy. Animatorki również mają na sobie piękne, dopasowane stylistycznie kostiumy.
Zwykle pracujemy pod obszernym czerwonym parasolem, lub wraz ze strefą warsztatową czy fryzjerem – pod namiotem gwiazdą.

 

Air Brush Tatoo

Błyskawiczne , bezpieczne tatuaże, które pozostaną na skórze przez kilka dni. Świetny sposób na odświeżenie tradycyjnego malowania twarzy, genialne stanowisko na duże imprezy, gdzie potrzebna jest duża przepustowość.

 

Kolorowy fryzjer

zaplatanie warkoczy, doplatanie kolorowych pasemek, irokezy, szablony z kolorowymi, zmywalnymi sprayami i brokatami do włosów. Stanowisko wygląda podobnie jak przy malowaniu twarzy.

 

Nasze stanowiska oraz efekty pracy świetnie prezentują się zarówno na imprezach plenerowych jak i w przestrzeniach zamkniętych.