Integracja konstruktorska –
Maszyna Goldberga katapulty bolidy

Maszyna Goldberga –  integracja na 100-120 osób

Maszyny Rube Goldberga to skomplikowane, przesadnie rozbudowane seria mechanizmów działające na zasadzie domina. Gra zespołowa, którą Państwu proponujemy, polega na  zbudowaniu wspólnymi siłami Maszyny Goldberga. To innowacyjna forma team building’u, dzięki której uczestnicy nie tylko lepiej się poznają, ale też wspólnymi siłami skonstruują coś dużego i efektownego. Ideą gry jest zaniechanie rywalizacji na rzecz współpracy. Uczestnicy pracują w niezależnych zespołach, ale mają jasno określony, wspólny cel.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, które posiadają taką atrakcję. Na jej wymyślenie, skonstruowanie, przetestowanie i narysowanie  poświęciliśmy wiele tygodni. Maszynę może budować jednocześnie nawet 120 osób, materiały, z których jest wykonana pasują do efektownych wnętrz. Nad całością czuwa inżynier mechanik i artysta grafik – całość więc nie tylko działa, ale też wygląda DOSKONALE.

Maszyna Goldberga na zamówienie

Opracowujemy też Machiny według specjalnych wytycznych, na zamówienie dla konkretnych firm i z użyciem konkretnych, ustalonych ze zleceniodawcą przedmiotów.

Posiadamy zapętloną Maszynę z funkcją opuszczania kapsuły pamiątkowej lub z funkcją ruchomego napisu, liter.

 

Katapulty : integracja nawet na 200 osób

Budowa katapult to drużynowe wyzwanie, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
Przydadzą się umiejętności zarządzania, zdolności manualne czy techniczne.
Zadowolenie z wykonania prawdziwej, działającej maszyny miotającej- bezcenne.
Zespoły 7-10cio osobowe mają za zadanie zbudowanie średniowiecznych machin
oblężniczych według projektu. Pomaga im w tym animator oraz główny konstruktor.
Następnie należy tak ustawić i naciągnąć machiny, aby zburzyć zamek z kartonów.
Jest to idealne zadanie dla osób w różnym wieku, które lubią aktywnie spędzać czas.
Warto – bo efekt jest wystrzałowy!

Budowa jeżdżących bolidów- Pojazd Marzeń lub wyścigi Formuły 1
Integracja na 20 – 300 osób

Drużyny mają 2,5 godziny na skonstruowanie pojazdów, które przemieszczą się bez szwanku 5 metrów  od linii startu do linii mety.Mówiąc pojazd mamy na myśli cokolwiek co się przemieszcza- od auta wyścigowego jadącego na własnych kołach prowadzonego przez członka drużyny, przez rakietę/statek/rydwan ciągnięty przez drużynę po jednorożca/flaminga/jeżdżącego pączka = sky is the limit.

Pokonanie trasy to nie wyścigi, to pokaz i lans swoich superbryk.

Budy dla psów/ Hotele dla owadów / Budki dla ptaków

Świetna zabawa, piękna idea, trochę techniki, szczypta designu – to lubimy najbardziej. Pod okiem fachowców uczestnicy integracji montują budy, budki lub hotele. Ich rozmiar, ilość ustalamy indywidualnie. DOstarczamy wysokiej jakości materiały, stanowisko techniczne, instrukcje montażu. Odwozimy i montujemy na miejsce przeznaczenia.

W przypadku hoteli dla owadów wspieramy sadzenie krzewów i kwiatów miododajnych, wysiewanie łączek kwietnych. Opieka techniczna nad hotelem i budkami wliczona w cenę przez 2 lata. To projekt na którym szczególnie nam zależy.

Skrzynkowe ABC DIY

Integrację tę szczególnie polecamy firmom, które chcą zaaranżować sobie patio/strefę relaksu/ salę-poczekalnię dla dzieci. Uczestnicy imprezy budują szafki, stoliki, pufy lub sofy i stoły pod okiem instruktorów. Mają do dyspozycji rozbudowane stanowisko techniczne, materiały dobrej jakości, instrukcję montażu.