Kot Zagalski to firma inna niż wszystkie

Zapewniamy oprawę artystyczną imprez firmowych, prywatnych, okolicznościowych.Specjalizujemy się w imprezach tematycznych gdzie kostiumy, scenografie oraz  aktywności dla dzieci i dorosłych stanowią całość na wysokim poziomie.Organizujemy też pikniki firmowe, posiadamy własne zaplecze namiotów, nagłośnienie, sprawdzonych konferansjerów, artystów scenicznych i plenerowych, moc atrakcji do wyboru. Śledzimy trendy- z nami możesz co roku  organizować całkiem inną, spójną tematycznie imprezę.

Zapewniamy coroczne nowości dla firm eventowych

Nowe produkty, nowe scenariusze, nowości w postaci gier wielkoformatowych, scenografii i zabaw integracyjnych, serii kostiumów czy instalacji.

Wykonujemy najbardziej szalone pomysły – nasz warsztat scenograficzny i pracownia kostiumów ogranicza tylko wyobraźnia. Zamiłowanie do fascynujących mechanizmów, współczesnego designu sprawia, że nasze realizacje wyróżniają się jakością i pomysłem.

Jesteśmy autorami Maszyny Goldberga – jednej z kilku dostępnych w Polsce konkurencji  team buildingowej.

Zapewniamy kompleksową oprawę artystyczną komunii, wesel, urodzin

Nasza oferta skierowana jest szczególnie do dużych sal  i domów weselnych, miejsc, które pragną zapewnić cotygodniowe atrakcje dla swoich gości. Dopasowujemy do miejsca rodzaj i wygląd atrakcji oraz animatorów, projektujemy i wykonujemy scenografię do pokojów zabaw, candy barów.

Mamy też atrakcje dla indywidualnych klientów

Drodzy Państwo- nasze anioły na szczudłach często nazywane są najładniejszymi aniołami w kraju – bardzo dziękujemy za miłe słowa od zadowolonych Par Młodych. Dokładamy wszelkich starań, żeby anioły były prawdziwą ozdobą w rzeczywistości oraz na zdjęciach i nagraniach. Na takie opinie pracujemy od kilku lat.

Polecamy się tez na uroczystości rodzinne ( komunie, poprawiny, wesela), podczas których rodzice chcieliby zaserwować swoim pociechom warsztaty cyrkowe, zabawy pirackie, czy w rycerzy i księżniczki.