LED Show czyli ultranowoczesny pokaz tańca ze światłem

Jeszcze nie tak popularny i znany jak pokaz tańca z ogniem, LED show podbija serca widzów.  Efekt obrazów malowanych światłem przy pomocy manipulacji najróżniejszymi rekwizytami . Brzmi ciekawie? Wyobraź sobie imiona młodej pary, chmurę kolorowych serc i gwiazd wytańczone przez artystów podczas pokazu. Nowoczesne piel poi pozwalające na wyświetlanie dowolnych obrazów i napisów, do tego świetlne hula hoop, skrzydła, a nawet bicze. Tego nie da się opisać- to trzeba zobaczyć!

Cena pokazu  w wykonaniu 3 tancerzy (15 minut plus sesja zdjęciowa ze światłem) to jedyne 1500 zł.

Współpracujemy z zespołem/DJem, fotografem i kamerzystą aby efekt był jak najlepszy. Dopasowujemy się do harmonogramu wesela, doradzamy. Jesteśmy całkowicie bezobsługowi, wszystkie formalności załatwiamy drogą elektroniczną.

Młoda Para ma ślub tematyczny? Koniecznie nam o tym powiedz. Mamy wielki magazyn pełen rekwizytów i kostiumów, pracownię kostiumograficzną i scenograficzną- możemy przygotować coś specjalnie dla Was!

Zostaliśmy docenieni…

występowaliśmy jako widowiskowa atrakcja weselna  podczas kręcenia jednego z odcinków programu „ I że Cię nie opuszczę aż do ślubu”  emitowanego w TVN Style  we wrześniu 2017 roku.

http://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865,n/i-nie-opuszcze-cie-az-do-slubu-para-motorniczych,240732.html