Animacje dla dzieci

Piknik  rodzinny to wyjątkowe spotkanie dla rodzin, dzieci, pracowników. Każda impreza jest nieco inna, dlatego też wszystkie zapytania ofertowe traktujemy indywidualnie. Dbamy o to, aby animatorzy i artyści oraz ich otoczenie, animacje, gry i zabawy były jednorodne tematycznie. Dzięki temu uczestnicy imprezy czują się, jakby weszli prosto do bajki. Piknik  rodzinny ze strefą animacji i zabawy to gwarancja udanej imprezy. Tym bardziej, że nasze działania są zwykle atrakcyjne zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Strefa Aktywnej Zabawy

To barwna przestrzeń, w której znajdują się atrakcje porywające do zabawy zarówno dorosłych jak i dzieci. Nasi animatorzy swoją energią zarażą największych smutasów.  Mamy kilka programów tematycznych składających się z czasu przeznaczonego na zabawy integracyjne, konkursy, czas na naukę poszczególnych gier czy ćwiczenia się w cyrkowych  sztuczkach.

Strefa Aktywnej Zabawy składa się z :
dopasowanych do tematyki imprezy gier oraz zabaw
mini strefy dla młodszych dzieci
kilku sprawdzonych rodzinnych gier plenerowych
dekoracji tematycznych, namiotu
2 pokazów baniek mydlanych
nagród w konkursach w postaci balonowych rzeźb

 

Nasze tematy:

~~ Miasteczko Cyrkowe  ~~   Akademia Abordażu ~~ Bajeczne Średniowiecze
~~ Podróże dookoła Świata ~~ Zaczarowany Ogród ~~ Zostań Superbohaterem ->Avengers
~~ lata 20te ~~ Kosmiczna Odyseja ~~ Miasteczko Olimpijskie na wesoło
~~ Świat Królika Wiosenki ~~ Wioska Świętego Mikołaja ~~ Zimowa Kraina

 

 

Strefa Malucha

barwna bezpieczna przestrzeń z zabawkami i grami dostosowanymi do dzieci 1-5 lat. Ogrodzona wesołymi proporczykami, zadaszona namiotem – gwiazdą, z elementami scenografii dostosowanymi do tematyki imprezy. Zawsze znajdują się w niej miękkie poduchy i materacyki, skoczki , kącik kolorowanek, wielkie klocki, olbrzymia kolorowanka, drewniane modne ładne zabawki, plastikowe olbrzymie klocki, zjeżdżalnie,wykładzinka, pufy dla rodziców, wielkie pluszaki i wiele innych klimatycznych rzeczy, które sprawiają że w naszej strefie jest przyjemnie nie tylko dzieciom…

 

Terenowa Gra Rodzinna

propozycja na urozmaicenie typowych pikników, przydatna szczególnie, gdy wszystko już było…
Zadania teambuildingowe o dużej przepustowości, różnorodna tematyka, stanowiska łączone- nie musi być 5 animatorów do 5 zadań. Organizujemy się tak, że 4 animatorów z powodzeniem może koordynować 12 stanowisk.

Po scenariusze zabaw zapraszamy do kontaktu na info@kotzagalski.pl