Jeśli lubisz zaskakiwać innych, wiesz jak cenne są wspomnienia ze ślubu, chcesz mieć zdjęcie z płomieniami w tle– taniec z ogniem czyli fire show jest dla Ciebie!

Wesele to wielkie wydarzenie, nikt nie ma co do tego wątpliwości. Wyobraź sobie, że przyjeżdża specjalnie z tej okazji zespół tancerzy ognia i daje niesamowite show tylko dla Młodej Pary oraz gości weselnych. Podczas występu można podziwiać płonące rekwizyty, deszcz iskier, ujarzmione fajerwerki. Na zakończenie Para Młoda ma czas na sesję zdjęciową z ogniem. Artyści dbają o dobrą jakość ujęć, współpracują z fotografem i Młodymi tak, aby zdjęcia wyszły perfekcyjnie.

Płonące serce w cenie.

Pokaz tańca z ogniem to połączenie potężnego żywiołu z tańcem i elementami pirotechnicznymi.  3 tancerzy, 15 minut show plus sesja zdjęciowa. Mamy swoje nagłośnienie, oświetlenie, zaplecze techniczne. Współpracujemy z zespołem/DJem, fotografem i kamerzystą aby efekt był jak najlepszy. Dopasowujemy się do harmonogramu wesela, doradzamy. Jesteśmy całkowicie bezobsługowi, wszystkie formalności załatwiamy drogą elektroniczną.

Młoda Para ma ślub tematyczny? Koniecznie nam o tym powiedz. Mamy wielki magazyn pełen rekwizytów i kostiumów, pracownię kostiumograficzną i scenograficzną- możemy przygotować coś specjalnie dla Was!

Obejrzyj nasz film

Kot Zagalski – Fireshow na weselu Kamili i Kuby.

https://www.facebook.com/kot.zagalski

Opublikowany przez Yelon Films Niedziela, 9 listopada 2014