Warsztaty Kreatywne dla dzieci i dorosłych

Od lat zarażamy dzieci i dorosłych różnymi aktywnymi sposobami spędzania czasu wolnego. Warsztaty Kreatywne to nie tylko urozmaicenie pikników rodzinnych – to także sposób na pokazanie dzieciom, rodzinom, jak przyjemna może być wspólna praca, lub jak w prosty sposób wykonać prawdziwe cuda – od zabawek i gier po ozdoby. A wszystko to z łatwo dostępnych, niedrogich materiałów.

Śledzimy trendy– dlatego wszystkie nasze propozycje są po prostu ładne:)
Bazujemy na naturalnych materiałach – bliskie są nam idee zero waste, edukacji ekologicznej, przerabiania starych rzeczy na nowe lub znajdywanie nowych zastosowań dla niepotrzebnych rzeczy.
Warsztat dostosowujemy do ilości uczestników– nie ważne, czy będą u nas te same dzieci przez 6 godzin, czy przez nasze stanowiska przewinie się 500 przedszkolaków w 3 godziny ( tak, tak, udało nam się i nikt nie zwariował, dzieci przeszczęśliwe:) )

Strefa Twórczego Rękodzieła

Dostosowane do tematyki imprezy warsztaty prezentujące różne techniki rękodzieła. Poczynając od tych tradycyjnych ( bibułkarstwo, biżuteria) po nowoczesne ( scrapbooking, upcycling, quilling). Posiadamy wachlarz sprawdzonych pomysłów, przetestowanych przez dzieci w różnym wieku. Nasze stanowiska zabezpieczamy przed deszczem czy upalnym słońcem.

 

Warsztaty majsterkowania

Samodzielne wykonanie dużej rzeczy przy pomocy dobrych narzędzi daje prawdziwą satysfakcję:) Szczególnie, kiedy można ja wykonać z synem/córką/żoną/przyjaciółmi.
Na przykład pufy z otwieranym siedziskiem, z ładnym wykończeniem
Albo szafeczka ze skrzynki po owocach
A może meble ogrodowe z palet
Albo  ocieplone budy dla psów – sprawdzony sposób na to żeby przy okazji komuś pomóc
Domki dla owadów czy ptaków

zapewniamy opiekę techniczną, materiały dobrej jakości, narzędzia, stanowisko techniczne pod namiotem, instrukcje rysunkowe, kosze na śmieci.

Integracyjne zabawy techniczno – konstruktorskie:

Budowa Katapult i strzelanie nimi do wyznaczonego celu
Budowa Pojazdów Marzeń – np drezyna jednorożców albo rydwan- możliwości są nieograniczone
Budowa Bolidów Formuły 1

Warsztaty Elektroniki dla dzieci

Na naszym stanowisku dzieci i młodzież pozna podstawowe zasady budowy układów elektronicznych przy pomocy specjalnych elektro klocków. Pod okiem naszych animatorów zbudują wentylator, latające śmigło, zapalającą się żarówkę reagującą na ruch/dźwięk/przycisk, radio lub odtwarzanie własnego nagrania.

Przygotowaliśmy też coś coś dla młodszych dzieci- maty do zabawy w kodowanie, gąsiennica kodownica, robocik który jeździ po wyznaczonej trasie.

Warsztaty Balonowe

Stanowisko z tysiącem kolorowych balonów, przy którym dzieci nauczą się kilku podstawowych figur balonowych.

 

Warsztaty Kreatywne dla dzieci i dorosłych to możliwość spędzenia czasu w sposób twórczy i efektywny. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu: info@kotzagalski.pl