Chill Out & Have Fun Zone

Strefa relaksu dla dorosłych i zabawy dla dzieci:)

To niezapomniana atrakcja na wesele, poprawiny, huczną komunię czy chrzciny. Przygotowane przez nas zabawy docenią szczególnie dzieci i ich rodzice, oraz aktywni, lubiący zabawę, ciekawe nowości dorośli. Przykładamy wiele uwagi do wyglądu naszych animatorów, rekwizytów, dekoracji- możecie być Państwo pewni, że zdjęcia z naszej strefy relaksu będą wyglądać magicznie.

Have fun

warsztaty cyrkowe przeplatane zabawami i grami zespołowymi z wykorzystaniem cyrkowych rekwizytów takich jak: sprzęt żonglerski :piłki, maczugi, obręcze do żonglowania, talerze cyrkowe, flowersticki. ; sprzęt ekwilibrystyczny: równoważnia rola bola, szczudła dziecięce, ławeczka do utrzymywania równowagi dla najmłodszych.

Do tego materacyk, poduchy  jako bezpieczna przestrzeń do zabawy dla młodszych dzieci. Zabawki takie jak: zjeżdżalnia, łowienie rybek, domino, koniki-skoczki , pluszowe duże zwierzaki dla najmłodszych, 2 stoliki ze stołkami,a na nich kolorowanki, zagadki-uzupełnianki, zabawki manipulacyjne dla dzieci w wieku 1-6 lat.

Balonowe ZOO – nagrodami w konkursach są balonowe rzeźby

Malowanie twarzy– po około 2-3 godzinach zabawy, zapraszamy dzieci do malowania twarzy lub rąk- za zgodą rodziców, proponujemy estetyczne, kwiatowe, subtelne makijaże lub dowolne tatuaże na dłoniach.

Play 

Wielkoformatowe Gry w stylu BOHO, które zapewnią rozrywkę dla dorosłych i dla dzieci. Przygotowaliśmy zestaw gier, które zainteresują dzieci i dorosłych, stworzą piękną scenerię do zdjęć, nawiązują do zabaw weselnych
ślubna jenga, limbo, 4 w linii, rzut do celu, badminton, domino, piłki do skakania, przeciąganie liny, kółko i krzyżyk.

2 pokazy olbrzymich i małych baniek mydlanych z wykorzystaniem wytwornicy.

Relax

6 leżaków, stoliczek, drobne kwiatowe, naturalne dekoracje.

Dodatki

Namiot typu gwiazda, biały, o średnicy 10m ( jeśli jest możliwość zakotwiczenia go w podłożu).
Lub namiot 4x4m luksusowy, w kolorze jasno-szarym ( jeśli zabawy są na kostce).
Oświetlenie PAR LED.
W razie niepogody możemy zająć przestrzeń na Sali – wówczas zamiast namiotu oferujemy 2 barwne ścianki o wymiarach 2x2m.
Dekoracje: kwiaty, wianki, latarenki, skrzynki po owocach

Zobaczy inne nasze propozycje:
LED SHOW
FIRE SHOW
ANIOŁY NA SZCZUDŁACH